Aktuality

Krbová kamna ve vestibulu domova
24. 11. 2022
Včera 24.11. jsme rozhořeli první zkušební ohýnek♨️. Topení v krbových kamnech patří mezi naše další opatření, které vede ke snížení nákladů na vytápení plynem. Příští týden proběhne dokončení stavebních prací - obezdění krbových kamen.
Celý článek
Dobrovolnická činnost v našem domově
22. 11. 2022
Společnost ADRA oslavila již 30. let, pomáhá lidem v nouzi v Česku i v zahraničí. Zaměřují se na humanitární činnost, obživu, zdraví, vzdělání, dobrovolnictví i na charitativní obchod.

Naší snahou je být otevření potřebám každého z Vás, a tak máme velikou radost z nově navázané spolupráce se společností ADRA, o.p.s., a to právě s Dobrovolnickým centrem ADRA Brno.

V následujícím období přivítáme mezi námi nové tváře, které seznámíme s naším domovem, s možným portfoliem činností a především s Vámi, klienti.
 
Celý článek
Pečení perníčků
16. 11. 2022
Adventní čas se nezadržitelně blíží... A tak jsme si ho připomněli i my a to jednou z velmi oblíbených aktivit PEČENÍ PERNÍČKŮ. Našim klientkám to velmi šlo a na Vánoce si na nich pochutná celý náš Domov. 
A ta vůně... :-)

 
Celý článek
Den otevřených dveří
03. 10. 2022
Budeme se na Vás těšit ve středu 5.10.2022 od 9:00 hod - 16:00 hod, kdy tradičně pořádáme Den otevřených dveří.
Celý článek
Omezení parkování
05. 08. 2022
Upozorňujeme Vás, že dnes 5.8.2022 od 08:00 hod - 11:00 nebude možné parkovat na parkovišti před naším domovem pro seniory z důvodu konání koncertu Pod Okny. Děkujeme Vám za pochopení.
Celý článek
Koncert Pod Okny
05. 08. 2022
🌞Jak si lépe užít léto než nádhernou tématickou hudbou se zaměřením na cestování Pod Okny našeho domova, kterou nám představila rodina Kozánkova. Naši klienti si mohli užít tóny z nejrůznějších koutů Evropy a poslechnout si klavír, flétny a pozoun.
Velmi Vám děkujeme za koncert obohacený pestrým výkladem.
Celý článek
Poníci v zahradě po 2.
03. 08. 2022
Dnes se u nás v zahradě opět ukázali poníci z Pony Club Moravia Brno 🐴
Děkujeme Vám za radost, kterou šíříte...🧡
Celý článek
Koncert Vladimíra Pecháčka
25. 07. 2022
Dnesv naší Mezigenerační zahradě zpívá a hraje pan Vladimír Pecháček, který nám svými melodickými písněmi zpříjemňuje dnešní tropický den.

Děkujeme Vám za krásné vystoupení.🎼
Celý článek
Návštěva poníků v zahradě
14. 07. 2022
Dnešní den nám v zahradě zpříjemnili svou návštěvou poníci Nanuk a Piškot 🐴 společně s dětmi z komunity Pony Club Moravia Brno. Klienti mohli poníky pozorovat z blízka, pohladit si je a dát jim i něco na zub 🥕
Dále jsme měli možnost poznat pejsky, jejichž náplní a radostí je Canisterapie🐕‍🦺
Děkujeme Vám za krásně strávený čas a těšíme se na další návštěvu💛
Celý článek
Dudáci Tryhuci
14. 06. 2022
V naší Mezigenerační zahradě se rozezněly tradiční lidové nástroje - u nás však poprvé. Klienti mají příležitost seznámit se s manželským párem Lucií a Ondřejem Tryhukovými, kteří nám dnes zpřístupní tóny dudácké muziky a představí kus historie. Děkujeme Vám za krásný a pestrý zážitek.
Celý článek
Zpěv a hudební nástroje
31. 05. 2022
🥁Úterní dopoledne se neslo v duchu zpěvu a hry na hudební nástroje. Klienti si užívali hezkého počasí, zpívali a soustředili se na rytmus - s doprovodem a pomocí aktivizačních pracovnic.
Celý článek
Koncert Pod Okny
26. 05. 2022
Dnešní příjemné počasí a krásná živá hudba to je ideální spojení pro naše klienty pro dnešní dopoledne😃. Právě ted zpívá známé hity Kristýna Šebková z divadla Slunečnice Brno. Děkujeme a přejeme klientům našeho Domova příjemně strávený čas a dobrou náladu do celého dne😄
Celý článek